Posty

Portret Księżniczki Ciszy i Stworka Hałasorka

Obraz
 Nasza klasa licznie wzięła udział w konkursie na portret Księżniczki Ciszy i Stworka Hałasorka ogłoszony przez szkolną świetlicę. Konkurs związany jest z akcją uświadamiającą negatywny wpływ hałasu na zdrowie.  O tym, że hałas szkodzi, męczy, drażni, wiedzą Ci, którzy pracują w szkole lub Rodzice, którzy czasami przychodzą do szkoły w czasie przerwy i od hałasu puchną im uszy... Uczniowie mieli bardzo ciekawe pomysły. Spójrzcie sami... Barbara Zegzuła

Młody architekt

Obraz
Przedstawiam Kamila, kolegę z naszej klasy, który potrafi budować z klocków LEGO niesamowite konstrukcje. Ta wymagała szczególnej precyzji, wytrwałości i cierpliwości... Poznajecie tę budowlę? Brawo Kamil! Barbara Zegzuła

Marcelina wyróżniona

Obraz
Marcelina Piasecka została wyróżniona w konkursie plastycznym pt. "Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę". Konkurs był organizowany przez panią Marzenę Kazubską dla uczniów klas I-III. Marcelina wzięła w nim udział po raz kolejny. Gratuluję wyróżnienia! Barbara Zegzuła

Roboty

Obraz
Jednym z ulubionych zajęć oprócz wychowania fizycznego jest wykonywanie prac technicznych. Tym razem wykonywaliśmy roboty wielofunkcyjne z przyniesionych materiałów. Jest przy tym sporo hałasu, ale każdy chce, by jego robot zachwycił innych i wzbudził trochę zazdrości... Barbara Zegzuła

Koncert umuzykalniający

Obraz
27 lutego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnym koncercie umuzykalniającym. Tym razem zobaczyliśmy i posłuchaliśmy jak brzmią cymbały, na których grała pani Oksana z Białorusi oraz ukulele. Nie zabrakło też gry na łyżkach... tak, tak jeden z muzyków grał na łyżkach metalowych i drewnianych. Po reakcjach uczniów widziałam, że koncert podobał się. W koncercie uczestniczył też Przemek, któremu udało się wytrzymać prawie do końca, dzięki Dominice, Paulinie i Zuzi. Dziewczyny, jesteście świetnymi opiekunkami;) Barbara Zegzuła cymbały ukulele

Kartka urodzinowa dla Kuby Krysiaka

Obraz
Kochani, dziękuję za odzew...niedaleko nas bo we Wrociszowie mieszka Kuba Krysiak, chłopiec który teraz jest niepełnosprawny, a urodził się jako zdrowe dziecko. Niedługo obchodzi 10 urodziny i jego marzeniem było dostać duużo kartek i książeczek. Stanęliście na wysokości zadania. Możecie być z siebie dumni! Barbara Zegzuła Laurki dla Kuby Książki dla Kuby

Wielki sukces

Obraz
Nasza koleżanka Marcelina Piasecka brała udział w konkursie pt. "Wiem, co jem." organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gorzowie Wielkopolskim. Opiekunem Marceliny była pani Dorota Łyko. Marceliny praca został wybrana jako najlepsza spośród 600 nadesłanych prac! To ogromne wyróżnienie. Po odbiór nagrody- łyżworolki- Marcelina jechała aż do Gorzowa. Marcelinko- gratulujemy z całego serca.  III A;) Praca Marceliny Wywiad ze zwyciężczynią konkursu  Pamiątkowe zdjęcie Doświadczenia w WSSE Bakterie widziane przez mokroskop