Po testach...

11 i 12 kwietnia pisaliśmy testy kompetencji trzecioklasisty... Ufff, wysiłek bardzo duży, na długo trzeba było skupić uwagę, obszerny tekst do przeczytania, wiele pytań...ale daliśmy radę. Po takim trudzie musieliśmy odpocząć...A najlepiej wypoczywamy bawiąc się. Im więcej szaleństwa i ruchu, tym wracamy spokojniejsi...







Barbara Zegzuła

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Bajka o królu ryb

Wigilia klasowa

Dlaczego warto czytać?